Zawody Wędkarskie dla Działaczy Okręgu PZW w Koszalinie 28 lipca 2024 r

Okręg PZW w Koszalinie zaprasza działaczy kół i pracowników Biura Okręgu do uczestnictwa w zawodach wędkarskich które się odbędą  w dniu 28 lipca o godzinie 7:00 na łowisku WYSPA – jezioro Rosnowskie.

Przewiduje się rywalizację w trzech dyscyplinach: Spławikowej, Gruntowej i Spinning z brzegu.

Maksymalna ilość zgłoszeń z jednego koła to 5 osób we wszystkich dyscyplinach łącznie.

Przy zgłoszeniu należy podać aktualnie pełnioną funkcję.

Wszyscy uczestnicy będą klasyfikowani indywidualnie w poszczególnych dyscyplinach.

Dodatkowo będzie liczona klasyfikacja drużynowa dla trzech najlepszych wyników z każdego zgłoszonego koła, według zasady:

najlepszy wynik w spławiku + najlepszy wynik w gruncie + najlepszy wynik w spinningu.

W przypadku braku reprezentanta w którejś z dyscyplin drużyna otrzyma maksymalną ilość punktów = ilości startujących w danej dyscyplinie+1.

Najmniejsza ilość zebranych punktów za zajęte miejsca wygrywa.

W przypadku remisu decyduje większa liczba punktów za złowione ryby.

Pozostali uczestnicy będą klasyfikowani tylko indywidualnie.

Ustalono, że ze względu na absencję osób zapisanych w poprzedniej edycji, przy zgłoszeniach należy uiścić składkę cateringową w wysokości 20 zł od osoby. Składkę należy przesłać na konto Okręgu PZW w Koszalinie: Bank PEKAO SA II o/Koszalin 76 1240 3653 1111 0000 4188 3325 Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie ul. Łużycka 55, 75-838 Koszalin z dopiskiem „Zawody Działaczy 2024” - do dnia 15.07.2024 r.

Zgłoszenia przyjmuje Biuro Okręgu pod numerem tel. 094 342 50 66.

Uczestników należy zgłaszać do dnia 15 lipca 2024 r.

Dalsze szczegóły podamy przed zawodami.